M. K. Čiurlionio simfonijos išėjusiems atminti (2019-11-19)

Spalio 25 dienos rytą ,,Žiburio“ 5-10 klasių moksleiviai ir jų mokytojai rinkosi ne į mokyklą. Pirmoji tos dienos pamoka buvo organizuota miesto Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje. Artėjant Vėlinėms, žiburiečiai tradiciškai kvietė mokyklos ir miesto bendruomenių žmones prisiminti Anapilin iškeliavusius ,,Žiburio“ mokyklos bendruomenės narius-buvusius mokinius ir mokyklos darbuotojus.

Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus klebono V. Rudoko, mokytojų V.V. Gediminskienės, S. Ramelienės ir 5,9,10 klasės mokinių parengta pamoka-mišios ,,M. K. Čiurlionio simfonijos išėjusiems atminti“ kvietė visus susirinkusius stabtelėti ir susimąstyti, prisiminti tuos, kurių jau nebėra šalia. Žvelgdami į M. K. Čiurlionio paveikslus, klausydamiesi jo simfonijų, Just. Marcinkevičiaus tekstų bei įtaigių kunigo žodžių, susirinkusieji pagerbė Anapilin iškeliavusius žiburiečius, prisiminė artimuosius ir, trumpam stabtelėję, susimąstė apie savo gyvenimo kelionę.