Išlydėta XIX ,,Žiburio“ abiturientų laida (2021-06-14)

Birželio 10 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko Paskutiniojo skambučio šventė. Džiugu, kad laikydamiesi saugių atstumų galėjome susirinkti mokyklos kieme. Šventiškai pasipuošusius dešimtokus sveikino Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėnienė, Visagino šv. apaštalo Pauliaus parapijos klebonas Vidmantas Rudokas, švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Irena Rokickaitė, tėveliai ir mokyklos bendruomenė.

Mokyklos direktorė sveikindama dešimtokus teigė: ,,Palydėdami mūsų abiturientus į kitą mokymosi pakopą esame visiškai ramūs dėl jų ateities. Bendradarbiaudami su tėveliais užauginome pilietiškus mokinius, daugelio akcijų ir konkursų mieste dalyvius. Būtent iš šios klasės į miestą atkeliavo Lietuvos moksleivių sąjungos kūrimo idėja Visagine ir ji buvo sėkmingai realizuota. Išskirtinis šios laidos mokinių bruožas – tai gebėjimas palaikyti nuoširdžius santykius, o ši kompetencija tampa vis reikšmingesnė nuolat kintančiame pasaulyje. Be to, tai pakankamai motyvuoti mokiniai, todėl, neabejoju, jog jie bus sėkmingi ir kitose ugdymo įstaigose. Visa ,,Žiburio“ bendruomenė šiandien linki jiems kuo didžiausios sėkmės“.

Renginio pabaigoje, laikydamiesi nerašytų ,,Žiburio“ tradicijų, dešimtokai mokyklos kieme pasodino net tris sakuras ir davė joms vardus: Atsiprašymas, Padėka ir Palikimas. Tikimės, kad dešimtokai ne kartą sugrįš pasidžiaugti pavasarį pražystančiais savo medžiais.

Nuotraukos fotogalerijoje

Priedai:

Atgal...


Visagino savivaldybė
Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai centras
Švietimo ir mokslo ministerija
Ugdymo plėtotės centras
MOBIS© 2021 Visos teisės saugomos
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla

Energetikų g. 56 LT-31227 Visaginas, tel. +370 386 73359
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla