NETRADICINĖS VEIKLOS 3 B KLASĖJE (2021-06-14)

2021 m. birželio 10-11 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje 3b klasėje vyko netradicinės veiklos. Pirmoji diena buvo skirta integruotiems dalykams. Mūsų klasėje šios diena tema buvo „Mano svajonių vasara“. Temą plėtoti ir atskleisti naudojome STEAM pradžiamokslį ir integravome lietuvių ir anglų kalbas, pasaulio pažinimą, matematiką ir dailę technologijas. Veiklų metu mokiniai aiškinosi, kaip prasmingai praleisti vasarą, analizavo vasaros poilsio stovyklų pasiūlą, kainas, trukmę, vietoves, kuriose jos rengiamos. Tyrinėjo Lietuvos žemėlapį, kur yra stovyklas rengiantys miestai, kaip toli šie miestai nutolę nuo gimtojo Visagino. Vėliau mokiniai diskutavo ir aiškinosi, kaip ir ką veikti vasaros atostogų metu, prisiminė anglų kalbos žodžius, susijusius su vasara ir atostogomis, o mokinė Safija papasakojo apie savo vasaros planus anglų kalba.

Toliau ėmėmės kūrybinio rašinėlio, jį iliustravome. Mokiniams ši integruota veikla labai patiko, ypač, analizuoti vaikų vasaros poilsio stovyklas. Darbus sudėjome į Padlet lentą. Pasižiūrėti galite čia https://padlet.com/daliacesnuleviciene123/kbg2h445jxyhrvqe.

2021 m. birželio 11 d. klasėje vyko virtuali kelionė. Susikrovę virtualius lagaminus, apžiūrėję įsivaizduojamas sumuštinių dėžutes, akimirksniu nukeliavome į Lietuvos jūrų muziejų. Čia sužinojome, kas yra takelažas, kiek kilpų turi mokėti surišti junga, kas simbolizuoja jūreivių viltį sugrįžti į gimtąjį kraštą, koks banginis yra didžiausias ir dar daugybę įdomių jūros paslapčių. Dieną vainikavome viktorina, kurios metu mokiniai pasitikrino savo žinias, gautas virtualios kelionės metu.

Linkiu smagios, sveikos, kupinos įspūdžių vasaros, mano nenuoramos 3b klasės mokiniai.

Mokytoja Dalia Česnulevičienė.