Į mokyklą atvyksta anglų kalbos asistentė iš JAV (2021-08-30)

Mūsų mokyklai bendradarbiaujant su JAV ambasada Vilniuje, šiais mokslo metais į mokyklos gyvenimą įsilieja jauna amerikietė iš Bostono Sarah Montoya. Amhersto koledže ji įgijo aplinkosaugos bakalauro laipsnį, o norėdama susipažinti su Lietuva, iš kur kilę jos proseneliai, dalyvavo „Fulbright“ programos konkurse ir laimėjo stipendiją.

Sarah yra aktyvi Navajų tautos organizacijos narė,  mėgstanti klasikinę ir džiazo muziką  bei ją atliekanti kontrabosu. Labai džiaugiamės naujomis idėjomis, įžvalgomis, patirtimis, kurias Sarah įneš į mūsų gyvenimą bei jos entuziazmu supažindinti mus su amerikietška bei Navajų tautos kultūromis.

Norite sužinoti daugiau, spauskite nuorodą: https://www.amherststudent.com/article/sarah-montoya-how-family-history-led-to-a-fulbright/

Priedai:

Atgal...

Visagino savivaldybė
Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai centras
Švietimo ir mokslo ministerija
Ugdymo plėtotės centras