Šešėlių teatro spektaklis (2022-06-16)

Birželio 16 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos devintos klasės mokiniai į svečius pasikvietė vaikų darželio ,,Ąžuoliukas“ būsimus priešmokyklinukus.

Devintokai:  M. Kaleničenko, L. Glaska, K. Kobiakova, V. Šedbaraitė, D. Romačenko, V. Velebskij, G. Timochina,  kartu su fizikos mokytoja L. Norvaišaite pristatė savo kūrybinį darbą – šešėlių teatro spektaklį ,,Raudonkepuraitė‘‘.

Mokiniai, padedami technologijų mokytojų R. Malinausko ir D. Nikitinos, sukūrė spektaklio scenines dekoracijas bei  ekraną, patys  gamino savo personažų lėles, atsakingai ruošėsi ir repetavo net kelis mėnesius. Kurdami spektaklį, mokiniai gilinosi į šešėlio fizikinę prasmę, atsiradimą, pusšešėlio susidarymą ir jo pritaikymą. Rezultatas buvo nuostabus - integruotos fizikos ir technologijų pamokos leido sukurti tikrą šešėlių teatrą! Įgytas žinias trumpos edukacijos metu devintokai perdavė mažiesiems svečiams.

Spektaklio premjera praėjo puikiai - įdomu buvo visiems: ir aktoriams, ir žiūrovams.