Sveikiname anglų kalbos vyresniąją mokytoją Žaną Solomacho. (2016-10-18)

Tarptautinės mokytojo dienos proga apdovanota už ilgalaikę patirtį rengiant ir įgyvendinant tarptautinius projektus, bendradarbiavimo ryšių stiprinimą, mokinių motyvavimą užsienio kalbomis, dalyvaujant projektų veiklose ir judrumo programose anglų kalbos vyresnioji mokytoja Žana Solomacho.

Nuo 2005 m. mokytoja Žana Solomacho dalyvauja tarptautinių “Socrates Comenius” ir “Erasmus+ “ projektų inicijavime ir įgyvendinime. Per šį laikotarpį mokyklos mokiniai dalyvavo judrumo kelionėse Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Bulgarijoje, Slovakijoje, Lenkijoje ir tobulino kalbinius gebėjimus dalyvaudami projekto veiklose.

2016 m. rugsėjo mėn. Švietimo mainų paramos fondas informavo, kad mokykla laimėjo dotaciją dar vienam programos “Erasmus +” 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektui įgyvendinti.