Laisvės atgavimo šventės (2013-02-19)

Kasmet Laisvės atgavimo šventės mokykloje minimos įvairiais renginiais. Šiais metais numatytas švenčių ciklas, kuris tęsis iki kovo 11 –osios- Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Vasario 20-28 d. planuojami mokyklos bendruomenės sportiniai renginiai, vasario 26d. vyks viktorina ,,Mano Lietuva,“ kovo 7d. numatytas pradinių klasių mokinių šventinis koncertas mūsų partnerių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenei, kovo 7d. mokykloje vyks šventinis rikiuotės konkursas, o kovo 8d. šventinį renginių ciklą užbaigs koncertas-minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai.

Vasario 15d. taipogi vyko renginiai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Mokytojai vedė integruotas pamokas, kuriose buvo aktualizuoti Lietuvos kultūriniai, ekonominiai, istoriniai nuopelnai, gilinamos šalies geografijos, gamtos pažinimo žinios. Pertraukų metu grojo lietuviška patriotinė muzika, vyko Mokinių tarybos pasiūlyta akcija – ateiti apsirengus vienos iš Lietuvos vėliavos spalvų drabužiais. Džiugu, kad dauguma mokinių ir mokytojų pritarė šiai idėjai ir šiandien mokykloje dominavo geltona, žalia ir raudona spalvos. Projektas įamžintas kolektyvinėje nuotraukoje.

Tikimės, numatytuose šventiniuose renginiuose aktyviai dalyvaus visi mokyklos bendruomenės nariai.