Sunkus tatai darbas Tėvynė (2017-03-05)

Vasario 15 d. rytą ,,Žiburio“ mokyklos mokiniai ir mokytojai rinkosi ne į klases. Paminėti Vasario 16-osios žiburiečiai skubėjo į mokyklos Muzikos salę. 8a ir 9a klasių mokiniai priminė visiems susirinkusiesiems pirmąjį valdovą Mindaugą, pirmąją lietuvišką knygą ir kitus svarbius Lietuvos valstybės formavimosi etapus. Just. Marcinkevičiaus poezijos posmais jaunieji skaitovai skatino susimąstyti apie gimtosios žemės šventumą, motinos į lūpas įdėto žodžio skambesį, didžiulę pareigos savo Tėvynei naštą, kurią turime nešti kiekvienas. Mąslią nuotaiką kūrė ir Just. Marcinkevičiaus žodžius papildančios Aistės Smilgevičiūtės ir grupės ,,Skylė“ atliekamos dainos, kurioms pritarė ir 9a klasės merginos.

Po renginio salėje visų klasių kolektyvai rinkosi prie kieme atsiradusio Lietuvos kontūro ir puošė jį savo padarytomis tautinėmis vėliavėlėmis.

Kieme liko mažytė vaikų rankomis sušildyta ir atgaivinta Lietuva.