TĖVYNĖS LABUI! (2017-03-26)

Kovo 16 d. ,,Žiburio“ mokykloje vyko Rikiuotės konkursas. Sporto salėje  susikaupusios ir skirtingai pasipuošusios rikiavosi 5-10 klasių komandos. Dalyviai jaudinosi, nes žinojo, kad bus įvertintas jų ne vienos savaitės darbas, ruošiantis šiam renginiui. Įvertinti konkurso dalyvių pastangas atvyko laikinai einanti Utenos apskrities Šaulių rinktinės vado pareigas Asta Tidikienė ir jos pavaduotojas Rimantas Eigelis. Konkurso dalyvius vertino ir atstovai iš Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinės.

Sporto salė griaudėjo nuo darniai tariamų žiburiečių atsakymų į sveikinimus su Nepriklausomybės atkūrimo diena. Visagino šaulių penktosios kuopos vado Kęstučio Jatulionio vadovaujami konkurso dalyviai puikiai atliko visas komandas. Vėliau turėjo savo pasirengimą pademonstruoti kiekvienos klasės grupė. Klasių auklėtojai ir kiti konkurso žiūrovai tikrai galėjo didžiuotis mokinių gebėjimu susitelkti užtraukiant žygio dainą,  skanduotę ir vykdant vado komandas. Atrodė, kad šiems jauniems žmonėms tikrai nebaisūs jokie pavojai ir jokios piktosios jėgos neįveiks jų jaunystės ir ryžto.

Kaip išdidžiai  jaunųjų šaulių lūpų tariami skambėjo žodžiai TĖVYNĖS LABUI, kai jie buvo apdovanojami už atsakingą darbą, rengiant konkursui 5-10 klasių mokinių komandas. Pagarbos Tėvynei jausmas jauniems žmonėms nėra svetimas – tuo ,,Žiburys“ gali didžiuotis.