Mieli tėveliai, darbuotojai ir visi geros valios žmonės, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą! (2017-03-28)

Nuoširdžiai dėkojame visiems 2016 metais parėmusiems „Žiburio“ mokyklą dviem procentais gyventojų pajamų mokesčio.

2017 metais ieškome galimybių įkurti mokinių poilsio zoną mokyklos fojė, atnaujinti mokyklos erdves ir kompiuterinę įrangą, organizuoti mokyklą reprezentuojančius renginius.

Maloniai prašome šiais metais jau sumokėtą savo pajamų mokesčio dalį paskirti „Žiburio“ pagrindinei mokyklai. Taip padėsite mums įgyvendinti daugiau naujų idėjų, sudaryti palankesnes sąlygas mokytis ir tobulėti mūsų vaikams.

2 % GPM paramą galima pervesti iki 2017 m. gegužės 1 d.

Paremti mokyklą labai paprasta – tereikia užpildyti VMI formą.

Kaip tai padaryti?

1. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę.

2. Pasirinkę e-deklaravimą būsite nukreipti į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau esate registruotas (duomenys imami iš banko).

3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“.

4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums užpildykite FR0512 formą (prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos ūkio subjektams, turintiems teisę gauti paramą pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą).

5. Pateikite užpildytą formą.

Pildant formą ir skiriant paramą mokyklai, turite nurodyti šiuos rekvizitus:

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla.

Adresas: Energetikų 56, Visaginas.

Savo asmens kodą, vardą ir pavardę, adresą, telefoną.

Mokestinis laikotarpis – 2016, pažymėti langelį 6S.

E1 Gavėjo tipas – 2.

E2 Gavėjo kodas – 193170510.

E4 mokesčio dalies dydis – 2 % ar 1 %. Jeigu mokyklai skiriate 1 %, toje pačioje formoje turite nurodyti ir kitą paramos gavėją.

E5 langelyje galite pažymėti, iki kurių metų skiriate paramą. Pažymėjus ilgesnį laikotarpį, kitais metais nereikės pildyti prašymo.