PRADINUKŲ NAUJIENOS (2017-05-11)

Balandžio 6-ąją - Saugaus eismo dieną, Visagino ,,Žiburio" pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių piešinių parodoje-diskusijoje ,,Mes už saugų eismą", lankėsi Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė ir tyrėja Oksana Rožkova.

Pareigūnės lankėsi pradinių klasių mokinių organizuotose klasės piešinių parodėlėse saugaus eismo tema. Susitikimų klasėse metu, kiekvienas pradinukas pristatė savo darbą, vaizduojantį pėsčiųjų, dviračio vairuotojų ir keleivių saugaus elgesio taisykles kelyje. Kiekvieno mokinio darbą pareigūnės aptarė, įvertino, pagyrė.

Pareigūnės dar kartą priminė mokiniams kaip saugiai elgtis gatvėje ir kelyje, išsamiai atsakinėjo į mokinių klausimus. Baigiantis susitikimui, iš kiekvienos klasės mokinių piešinių parodos, pareigūnės atrinko po 5 piešinius, kurie bus eksponuojami Visagino policijos komisariate.

Parodos-diskusijos dalyviams buvo įteiktos Visagino PK viršininko padėkos ir prizai, primenantys apie būtinybę saugiai elgtis kelyje.