Jaunieji angelai sargai (2017-11-09)

Vykdant prevencinį projektą „Jaunieji angelai sargai“, 2017 m. spalio 25 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos jaunieji policijos rėmėjai vyko į pažintinę ekskursiją, kurios metu aplankė Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą , Kinologijos valdybą ir Raitąjį būrį.  Mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos, įgijo teisinių žinių, turėjo galimybę  pabendrauti su raitosios policijos pareigūnais, kurie tvarką prižiūri raiti.

Jie patruliuoja vietovėse, kur nusigauti su transporto priemone labai sunku. Jaunieji policijos rėmėjai noriai apžiūrėjo žirgus, kiekvienas  galėjo pamaitinti šiuos aptvaruose laikomus gražuolius. Būrio pareigūnai parengė pasirodymą su žirgu, pademonstravo masinių riaušių metu naudojamas žirgo ir policijos pareigūno apsaugos priemones. Įdomu buvo stebėti ir tarnybinius šunis, kurie geba sekti pėdsakais, sulaikyti nusikaltėlius, surasti pasiklydusius. Keturkojai pareigūnai randa paslėptas narkotines ar sprogstamąsias medžiagas ir kitaip padeda žmonėms užtikrinti visų mūsų saugumą.

Mokyklos jaunųjų policijos rėmėjų gretose šiandien yra 12 mokinių, visi jie vykdo prevencinę veiklą mokykloje, bendraudami su jaunesniais bendruomenės nariais.