Paminėta Geltonojo kaspino diena (2017-12-06)

Lapkričio mėnesį Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo paminėta Geltonojo kaspino diena. Jaunieji policijos rėmėjai leido laiką su pradinių klasių mokiniais: žaidė įvairius žaidimus, mokė juos bendrauti draugiškai, nesivelti į konfliktus, pasakojo apie smurtą ir jo pasekmes.

Jaunieji policijos rėmėjai vaikams aiškino, kad nereikia bijoti kalbėti apie patyčias ir prievartą. Vyresnieji draugai priminė, kur reikia kreiptis patyrus smurtą. Užkirsti tam kelią be galo svarbu, nes prievarta ne tik gniuždo vaikus, bet ir moko agresyvaus elgesio, kurį vėliau vaikas perkelia į savo aplinką.

Pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena – tai puiki proga atkreipti dėmesį į smurto problemą, nuo kurios labiausiai  kenčia silpniausioji visuomenės dalis – vaikai.