Išvyka į Vilnių (2018-03-12)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės  mokyklos  9 – 10 klasių mokiniai vasario 9 dieną vyko į veiklinančią karjerai ir edukacinę  išvyką į  Vilnių.

Išvyka nebuvo pramoginė, tad važiavome rimtai nusiteikę. Pagrindinis kelionės tikslas-  apsilankyti Litexpo – tarptautinėje mokymosi , žinių ir karjeros planavimo parodoje. Tikrai nepasigailėjau ten nuvykusi . Sužinojau naujos informacijos apie universitetus, kolegijas, galimybes juose studijuoti.  Paskaitų tą dieną buvo labai daug ir įvairių: savęs pažinimo, motyvuojančių  sėkmės istorijų,  rimtų pokalbių apie studijavimą, juokingų pasakojimų. Jeigu nežinai, kur norėtum mokytis, tikrai siūlau  apsilankyti parodoje ir pasisemti geros energetikos bei naudingų minčių .

Antrasis  kelionės tikslas - pamatyti spektaklį „Bėgikas“, rodomą Valstybiniame jaunimo teatre. Tai istorija apie penkis sporto mokykloje besimokančius paauglius.  Šis neįprastas spektaklis privertė susimastyti apie patyčias, apie lyderystę, apie tai,  kas mus verčia tapti  nugalėtojais? Ir nemėgstantiems spektaklių  siūlau Mattias Andersson ,,Bėgiką“  pasižiūrėti, nes jis tikrai nėra nuobodus.

Karina Steponavičiūtė, 9a kl.