Geriausių Visagino mokinių apdovanojimai (2018-05-15)

Gegužės 10 d. mieste vyko kasmetinis Visagino savivaldybės geriausių mokinių apdovanojimo renginys. Džiugu, kad vienas iš 10 nominantų yra mūsų mokyklos 9a klasės mokinys Liutauras Mazūra.

Liutauras apdovanotas už puikius mokymosi rezutatus, aktyvų dalyvavimą projektinėse, pilietinėse veiklose, mokinių savivaldoje, taip pat už atstovavimą mokyklai sporto renginiuose. Be to, 2017 metais mokinys tapo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino I vietos nugalėtoju 8-10 klasių mokinių grupėje.

Renginio metu Liutauras dėkojo visai mokyklos bendruomenei, suteikiančiai puikias galimybes ir sąlygas siekti aukščiausių įvertinimų. ,,Šis apdovanojimas ir toliau skatins mane siekti savo tikslų ir svajonių”, – atsiimdamas garbingą apdovanojimą džiaugėsi Liutauras.