Tradicinei Šeimos šventei artėjant (2013-05-10)

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Dar 1994 m. Jungtinių Tautų organizacija šią dieną paskelbė švente, siekdama atkreipti žmonių dėmesį į šeimą kaip į svarbiausią žmonių gyvenimo instituciją. Džiugu, kad ši diena jau daugybę metų suburia bendram pasibuvimui visą mūsų mokyklos bendruomenę.

Šiais metais Šeimos šventės renginys vyks gegužės 15 dieną, trečiadienį, 17 val. 30min., mokyklos Aktų salėje. Visa mokyklos bendruomenė kviečiama Šeimos šventę paminėti liaudies daina ir šokiu, nes šie metai – tai ir Tarmių metai. Ateisiantys tėveliai gali padėti kurti šventinę nuotaiką pasidabindami liaudišku akcentu ( mamoms ir močiutėms tiktų skaros, gintariniai karoliai, o tėčiams ir seneliams – švarkas, skrybėlė ar kaklaskarė).

Taigi, ateikime į šventę gegužės 15 dieną ir pasidžiaukime brangiausiu turtu – savo šeima!