,,ŽIBURYS“. 2069-ieji. (2019-04-10)

Kovo 16 d. vakarą į ,,Žiburio“ mokyklą rinkosi pasipuošę besišypsantys žmonės. Jie skubėjo į dešimtokų šventę-Šimtadienį. Į mokyklą visi įėjo 2019 m. kovo 16 d., o, patekę į laiko mašiną, salėje susitiko 2069-ųjų vakarą. Kaip atrodys šiandieniai dešimtokai po penkiasdešimties metų? Kaip juos pasitiks ateities ,,Žiburys“? Ką žiburiečiai prisimins apie metus praleistus drauge?

Į šiuos ir daugelį kitų smagių klausimų atsakė vakaro vedėjai-devintokai. Salė aidėjo nuo smagaus jaunatviško juoko, plojimų, nuoširdaus palaikymo šūksnių. Vakaro svečiai dėkojo organizatoriams už kartu praleistą puikų kovo vakarą. Ne vienas dešimtokas, išeidamas tądien iš mokyklos, pagalvojo: ,,Gal tikrai susitiksim 2069-aisiais?“.

Nuotraukos fotogalerijoje.