MOKĖMĖS KITAIP (2019-08-28)
  • Integruota anglų kalbos ir biologijos pamoka „ Augalų pasaulis“ 7a klasė
  • Integruota anglų kalbos ir biologijos pamoka „ Bubbles world“ (Muilo burbulų pasaulis) 5a klasė
  • Integruota geografijos ir kūno kultūros pamoka
  • Integruota vokiečių ir rusų kalbų pamoka 6a, 7a, 8a klasės
  • Integruotos kūno kultūros ir technologijų pamokos 5a,6a,7a klasės
  • Kūrybinės dirbtuvės ,,Socialinė reklama“ 8a, 9a ir 10a klasės

Integruota anglų kalbos ir biologijos pamoka

„ Augalų pasaulis“

7a klasė

Dirbdami komandose 7 kl. mokiniai atliko tiriamąją veiklą ir nagrinėjo Visagino miško medžius, prisiminė angliškus augalų pavadinimus.

Integruota anglų kalbos ir biologijos pamoka

„ Bubbles world“ (Muilo burbulų pasaulis)

5a klasė

Pamokos metu mokiniai mokėsi gaminti muilo burbulus iš gamtinių medžiagų, pakartojo medžiagų pavadinimus angliškai. Vyko tiriamoji veikla.

Integruota geografijos ir kūno kultūros pamoka

Birželio 17 diena išaušo šilta, bet nekaršta, apsiniaukusi, tačiau be lietaus –

labai geras oras mūsų suplanuotai netradicinei geografijos ir kūno kultūros pamokai.

Pagal pamokos sumanymą mokiniai turėjo mokytis orientuotis vietovėje: pagal pateiktus azimuto ir atstumų duomenis, mokiniams reikėjo surasti kitą nuorodą, kurioje vėl būdavo nurodytas azimutas bei atstumas. Nuorodose buvo nurodytas judėjimo kampas, reikiama įveikti distancija ir tam tikra raidė ir skaičius. Mokiniai, radę nuorodą, turėjo ne tik teisingai nustatyti judėjimo kryptį, kitos nuorodos paieškai, bet ir užsirašyti rastus kodus. Pamokos dalyviams reikėjo surasti ir perskaityti dešimt nuorodų. Jos buvo išdėliotos gana didelėje teritorijoje aplink mokyklą, tad fizinio krūvio irgi pakako.

Pamokose vyravo sveika konkurencijos dvasia, pakili nuotaika, azartas ir puikios emocijos. Visi mokiniai vienbalsiai tvirtino, kad pamoka jiems labai patiko. Veiduose švytėjo šypsenos, o fizinio nuovargio nesimatė nė ženklo.

Geografijos mokytoja R. Selickaitė

Integruota vokiečių ir rusų kalbų pamoka

6a, 7a, 8a klasės

2019-06-17 dieną 6-8 klasėse vyko vokiečių kalbos pamokos „Vokiečių kalba kitaip“. Šiose pamokose dalyvavo mokiniai, kurie vokiečių kalbą mokosi kaip antrąją užsienio kalbą bei mokiniai, kurie kaip antrąją užsienio kalbą mokosi rusų kalbą. Pamokų metu mokiniai dainuodami vokiškas dainas, atlikdami užduotis - mįsles pasikartojo/išmoko vokiečių kalba pasisveikinti, atsisveikinti, pasiteirauti, kaip sekasi, ką mėgsta veikti laisvalaikiu, kartojo/ mokėsi pomėgių, spalvų pavadinimų, kūno dalių, drabužių pavadinimus.

Integruotos kūno kultūros ir technologijų pamokos

5a,6a,7a klasės

Birželio 18 dieną 5a, 6a ir 7a klasėms mokyklos kieme buvo organizuotos netradicinės integruotos kūno kultūros ir technologijų pamokos, kurių metu mokiniai turėjo atlikti įdomias užduotis. Pirma užduotis reikalavo nuo vienų  iki kitų futbolo  vartų nutempti virvėmis pririštą 16 kilogramų sveriantį svarmenį. Laimėjo tie, kurie šią užduotį atliko greičiausiai. Kitos užduoties metu pasiskirsčius po du žmones reikėjo su dvirankiu pjūklu reikėjo atpjauti rąsto dalį,  kuri svertų lygiai 1 kilogramą. Nugalėjo tie mokiniai, kurie sugebėjo rąstą atpjauti tiksliausiai.

Kūrybinės dirbtuvės ,,Socialinė reklama“

8a, 9a ir 10a klasės

Kadangi 10a klasės mokiniai jau dvejus metus dalyvauja projekte ,,Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“ ir yra įgiję nemažai patirties, kilo idėja įgytomis žiniomis pasidalinti su jaunesniais mokyklos mokiniais-gal jie kitais mokslo metais dalyvaus minėtame projekte. Dešimtokai supažindino su socialinės reklamos sąvoka, paaiškino, kaip filmavimo darbui būtina pasiruošti, kad pasakojama istorija pasiektų žiūrovą. Pasiskirstę grupėmis dirbtuvių dalyviai kibo į darbą: aktyviai rinkosi pristatomą problemą, piešė kadruotes ir pabiro po mokyklą ir jos apylinkes filmavimo darbams. Dėl laiko stokos rezultato pasiekti nepavyko, bet kiekvienoje grupėje atsirado žmogus, įsipareigojęs sukauptą medžiagą sumontuoti. Taigi darbą užbaigsime kitais mokslo metais.

Nuotraukos fotogalerijoje.