Nuaidėjo Paskutinis skambutis (2019-08-28)

Birželio 7 dieną pirmokėliai, aidint mokykliniam skambučiui, nedrąsiai sugužėjo pas dešimtokus. Mažieji virpančiomis širdelėmis rinkosi tuos, kuriuos paskutinį kartą palydėjo į muzikos salę. Paskutinis skambutis šįmet aidėjo jau septynioliktai ,,Žiburio“ dešimtokų laidai.

Į juos tądien buvo nukreiptos visų akys, jiems skambėjo gausaus svečių būrio-Visagino savivaldybės mero E. Galaguz, mero pavaduotojos A. Grigienės, klebono V. Rudoko ir kt.- tariami žodžiai, dėl jų tėvelių akyse sužibo ne viena ašara.

Visi, į šventę susirinkusieji, linkėjo žiburiečiams didžiausios sėkmės, atsakomybės priimant sprendimus ir ryžto siekiant tikslų. Savo vyriausius draugus dainų žodžiais sveikino 6a, 7a ir 9a klasių mokiniai. Dešimtokai pasiliekantiems vyriausiems žiburiečiams perdavė saugoti simbolinį mokyklos raktą ir įteikė testamentą. Daug gražių padėkos mokyklai žodžių nuskambėjo iš dešimtokų ir jų tėvelių lūpų. Šventę vainikavo išeinančiųjų parengtas šokis. Žiūrėdami į aikštelėje besisukančias jaunų žmonių poras, tiek mokytojai, tiek jų tėveliai džiaugėsi ir dar kartą širdyse linkėjo jiems kuo geriausios kloties.

Primindama apie septynioliktą dešimtokų laidą mokyklos kieme kitą pavasarį pražys jų sodinta sakura.

Sėkmės Jums, Brangieji!