Saugaus eismo mokymai (2019-10-21)

Atėjo ruduo ir į gatves vėl pasipylė po vasaros gerokai išsiblaškiusių mokinukų būriai. Tiek vairuotojai, tiek mažieji eismo dalyviai privalo būti ypatingai atsargūs. Mums, suaugusiesiems, tenka didžiausia atsakomybė už tai, kiek protingai ir atsakingai gatvėje elgsis vaikai. „Žiburio“ pirmokėliai rugsėjo 16 dieną sulaukė svečių iš Utenos VPK Visagino policijos komisariato.

Bendruomenės pareigūnės mokiniams vedė saugaus eismo mokymus. Vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio gatvėje, pakeliui į mokyklą taisyklės,  atšvaitų naudojimo tvarka, pagrindiniai važiavimo dviračiu reikalavimai ir kt.  Mokiniai pažadėjo gatvėje elgtis atsargiai.

Tikime, kad daug bendraujantys ir nenustygstantys vietoje mažieji žiburiečiai sugebės įvertinti eismo situacijas ir bus dėmesingi kelyje, o tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai.

Dėkojame pareigūnams už bendradarbiavimą.