Sveikatos savaitė nudžiugino visus (2013-10-22)

Spalio 14-18 dienomis mokykloje vyko Sveikatos savaitė. ,,Tai proga pasimokyti gyventi sveikai,“ – taip šią savaitę pristatė biologijos mokytoja Almutė Vaitkūnienė. Ir išties pasimokyti buvo iš ko. Pirmiausia mokiniai mokyklos erdvėse eksponavo piešinius daržovių ir vaisių tema, pradinukai sukūrė koliažą, o mokyklos fojė organizuota kompozicijų iš rudens gėrybių paroda.

Žinoma, visus labiausiai sužavėjo tai, kad buvo ruošiami ,,sveikatos stalai“ ir po pirmos bei antros pamokos visi galėjo pasimėgauti sveiku maistu. Kiekviena klasė, ruošdama stalą, stengėsi pasirodyti kuo originaliau ir patiekti ką nors netikėto. Pavyzdžiui, ne visi buvo skanavę įvairių džiovintų vaisių, virtų didžiųjų pupų ar saldžiojo topinambo.Mokiniai džiaugėsi šia gražia iniciatyva, noriai dalyvavo ir pasiūlė kitais metais Sveikatos savaitę derinti su aktyviu gyvenimo būdu, galbūt rytine mankšta ar krosu.