PO ŠEŠIOLIKOS METŲ (2019-11-18)

Rugsėjo 13 d. popietę mokytojų kambaryje girdėjosi šurmulys. Įėjusieji greitai prisijungdavo prie tų, kurie smalsiai apžiūrinėjo ant stalo pabirusias senas nuotraukas. Klausimas ,,Ar tu prisimeni?“ ne kartą buvo palydėtas nuoširdaus juoko. Nuotraukos pabiro ne šiaip sau – mokytojai laukė svečių, ypatingų svečių. Laukė tų, su kuriais augo ,,Žiburys“, su kuriais augo jie patys. Susirinkusieji laukė pirmosios ,,Žiburio“ laidos mokinių. Tai jie tą dieną pakvietė savo mokytojus susitikti.

Kiek daug nuoširdžių šypsenų, klausimų ir įdomių istorijų aidėjo tarp mokyklos sienų. Svečiams buvo smalsu, kaip pasikeitė mokykla, kaip sekasi jų seniai matytiems mokytojams. O šie su džiaugsmu klausėsi jaunų žmonių pasakojimų apie įvairias jų veiklas, apie jaunų šeimų gyvenimus. Lyg ir nebuvo tų šešiolikos metų. Pirmieji žiburiečiai išliko tokie pat artimi ir šaunūs.