ĮSAKYMAS DĖL ELGESIO PARKUOSE IR KITOSE VIEŠOSE VIETOSE (2020-03-25)

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 6 straipsnio 8 punktu, 14 straipsnio 16 punktu ir atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-Valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 19 d sprendimą Nr.V-453 „Dėl elgesio parkuose ir kitose viešose vietose“:

1. N u r o d a u:

1.1. Parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse būriuotis ne didesnei nei 5 asmenų grupei.

1.2. Parkuose ir kitose viešose erdvėse laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 min kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).

1.3. Vaikų žaidimo aikštelėse vienu metu žaisti tik vienos šeimos vaikams.

2. P a v e d u įsakymo vykdymo kontrolę Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyriui.

3. P a v e d u Vidaus administravimo ir informacinių technologijų skyriui šį įsakymą paskelbti interneto svetainėje ir Teisės aktų registre.

Administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas