Padėka tėveliams (2020-04-22)

Mieli Tėveliai, netikėtai kilusi pasaulinė COVID-19 pandemija sujaukė visų nusistovėjusią rutiną. Žinome, kad kiekviena šeima pajuto vienokių ar kitokių išbandymų. Didelis išbandymas yra ir tai, kad vaikai iš namų mokosi nuotoliniu būdu. Tai papildomas iššūkis kiekvieno iš Jūsų šeimai, nes Jums, mieli Tėveliai, tenka aktyviau įsitraukti į ugdymo procesą, padėti savo vaikui spręsti iškilusias problemas, kadangi udgymo sistema iš anksto tam nebuvo paruošta. Nepaprastai vertiname Jūsų pastangas ir dėkojame Jums, mieli Tėveliai, už visus pasiūlymus ir įžvalgas, už kantrybę padedant savo vaikams, už konstruktyvią kritiką, už palaikymą ir už nuoširdų bendradarbiavimą siekiant, kad Jūsų vaikai patirtų kuo didesnę sėkmę, įgytų naujos patirties ir daugiau savarankiškumo.

Mokyklos vadovai nuolat analizuoja gautą informaciją apie ugdymo(si) sėkmes ir iššūkius, kartu su mokytojais ieško būdų, kaip užtikrinti kuo geresnį mokymo programos įgyvendinimą šiuo sudėtingu karantino laikotarpiu. Tikime, kad šis išbandymas sukurs tvirtesnius bendradarbiavimo su šeimomis ryšius ir mus dar labiau sutelks į besimokančią bendruomenę, kuri taps vieningumo pavyzdžiu kitoms miesto bendruomenėms.

Būkime sveiki, saugokime savo artimuosius ir save!