Paskutinis mažųjų žiburiečių skambutis (2020-06-09)

Šiandien Visagino ,,Žiburio" pagrindinėje mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis pradinių klasių mokiniams. Mokiniai atostogauti išlydėti nuotoliniu būdu, bet šventė buvo puiki. Šiltais žodžiais visus - 100 žmonių, prisijungusių zoom aplinkoje - pasveikino mokyklos direktorė Asta Bauraitė. Mokyklos vadovė įvardijo puikiai ir labai gerai besimokančius, įvairių konkursų, olimpiadų laimėtojus, džiaugėsi mūsų mokyklos bendruomene, kuri per šį nelengvą laikotarpį įrodė, kad esame viena didžiulė šeima.

Trečiokai sveikino ketvirtokus, baigusius pradinio ugdymo programą, o ketvirtokai dėkojo savo draugams ir mokytojai. Atsisveikinimo žodžius tarė ir išleidžianti mokinius į penktą klasę ketvirtokų mokytoja Loreta Čižienė. Ketvirtokų tėveliai savo kūryba padėkojo pirmajai mokytojai, mylėjusiai jų vaikus kaip savus. Skambant mokyklos himnui, spindėjo džiaugsmo ašaros, skambėjo linkėjimai vasaros atostogas leisti smagiai ir saugiai.