Paminėta Lietuvos kariuomenės diena (2013-11-26)

Lapkričio 23 – ioji – Lietuvos kariuomenės diena. Šie metai jubiliejiniai, nes minimos 95 - osios atkurtos Lietuvos kariuomenės metinės. Tokios gražios šventės proga mokykloje vyko Rikiuotės konkursas, kurį organizavo Visagino šaulių 5 – osios kuopos nariai.

Konkurse varžėsi 5 – 9 kl. mokinių būriai. Juos konkursui rengė jaunieji šauliai. Visagino jaunųjų šaulių 5 – osios kuopos vadas ir mokyklos kūno kultūros mokytojas Kęstutis Jatulionis renginio dalyvius pasveikino su švente, papasakojo apie nelengvą Lietuvos kariuomenės kūrimąsi, pristatė jaunųjų šaulių veiklą. Po to vyko būrių pasirodymai, buvo priimami raportai kaip tikroje kariuomenėje. Būrių žygiavimą vertino komisija. Nugalėtojais tapo 9 klasės komanda. Džiugu tai, kad mokiniai noriai dalyvavo, patys savarankiškai susibūrė ir po pamokų mokėsi žygiavimo subtilybių. Tai ir yra tikrasis patriotiškumas.