,,Varliukai-Žiburiukai 13“ (2020-08-23)

Rugpjūčio 17 – 21 dienomis Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko projektinė vaikų poilsio ir užimtumo stovykla „Varliukai- Žiburiukai 13“. Stovyklos tikslas: stiprinti bendruomeniškumo jausmą ugdant socialines, pažintines ir emocines kompetencijas. ,,Varliukai – Žiburiukai 13“ – stovykla, kuri per daugelį metų pateisino vaikų ir jų tėvelių lūkesčius. 2020 metai - mokyklų bendruomenių metai, todėl ugdydami vaikų socialines, pažintines ir emocines kompetencijas stiprinome bendruomeniškumą, tapatumo ir pasididžiavimo savo mokykla jausmą.

Kūrybingų, draugiškų ir energingų mokytojų dėka pradinių klasių mokiniai galėjo turiningai leisti paskutines vasaros akimirkas dalyvaudami įvairiose veiklose, kuriose buvo akcentuojama bendruomeniškumo, savitarpio supratimo, pagalbos kitam svarba.

Stovyklautojai aplankė Molėtų Astronomijos observatoriją ir Lietuvos etnokosmologijos muziejų. Sužinojo, kas yra astronomija, klausė pasakojimo apie dangaus kūnus, susipažino su 165 cm. skersmens teleskopu.

Stovyklos dalyviai per kūrybines dirbtuvėles pagamino mokyklą reprezentuojančius bukletus, skirtukus knygoms. Vaikai aktyviai leido laiką gamtoje: sportavo, žaidė, rungtyniavo, piešė, dainavo...

Stovyklos uždarymo dieną, padedami IKT, mokiniai pristatė stovykloje vykusias veiklas, organizavo savo darbelių parodą, parodė mini miuziklą. Projektinės vaikų poilsio ir užimtumo stovyklos „Varliukai- Žiburiukai 13“ metu buvo inicijuotos veiklos, kuriose talentingi mokyklos bendruomenės nariai galėjo kūrybiškai atskleisti savo gebėjimus.

Nuotraukos fotogalerijoje.