Pirmas susitikimas buvo prasmingas (2020-09-28)

Prasidėjus mokslo metams, netruko ir ugdymo karjerai renginiai. Į pirmą susitikimą su žiburiečiais rugsėjo 22 d. atvyko VSAT Vilniaus pasienio rinktinės atstovės. Jolanta Vaickuvienė, bendruomenės pareigūnė, supažindino mokinius su pasieniečio ir kinologo profesijomis. Buvo įdomu sužinoti, kokia šių žmonių kasdienybė, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, kokį nelengvą darbą kasdien jie atlieka.

Mokinius labai sudomino pasakojimas ir apie įvairias kontrabandos bei kovos su ja formas. Mokinių susidomėjimą paskaita išdavė daugybė klausimų, į kuriuos lektorė išsamiai atsakė. Buvo paaiškinta, kaip tampama pasieniečiais, kokios karjeros galimybės atsiveria šį kelią pasirinkusiesiems. Susitikimu žiburiečiai liko patenkinti. Viešnia pakvietė dar šiais mokslo metais atvykti į užkardą ir su pasieniečių darbu susipažinti stebint jų veiklas vietoje.