Helovinas – ne sava, bet labai smagi šventė (2020-10-28)

Penktadienį, spalio 23d., prieš pat mokinių rudens atostogas, 5 – 10 klasių mokiniai atšventė Heloviną, kurį organizavo Mokyklos mokinių taryba. Šventės metu vyko ,,Įdomiausiai papuoštos klasės“ ir ,,Baisiai gražaus moliūgo“ konkursai. Mokiniai turėjo papuošti savo klasę Helovino tema bei išpjaustyti moliūgą. Išties, mokiniai įdėjo daug darbo, klasės buvo papuoštos įspūdingai: šiurpą kėlė kabantys šikšnosparniai, vaiduokliai, gąsdino žmogaus griaučiai, mumijos, numirėliai ir kitos baisenybės.

ktyvesni mokiniai išsipaišė vienas už kitą baugesnius veidus. Mokyklos kiemelyje mokinius dvi dienas džiugino originalūs moliūgai – žibintai. Renginio metu atsiskleidė klasių organizaciniai sugebėjimai, kūrybiškumas, individualumas. Mokiniams tokia šventė labai patiko, nes ji pagyvino Covid – 19 suvaržymus patiriančių mokyklos bendruomenės narių gyvenimą. Kaip gera puikiai nusiteikus pradėti rudens atostogas!

Nuotraukos fotogalerijoje.