Sveikiname Danielą Luniovą! (2020-11-30)

Daniela Luniova – Lietuvos moksleivių sąjungos Visagino mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė. Jos dėka suburti aktyviausi mokiniai. Daniela, dirbdama Lietuvos moksleivių sąjungos Visagino mokinių savivaldų informavimo centro pirmininke, kas mėnesį organizuoja Vadovų klubo susirinkimus, skatina pilietinių veiklų iniciatyvas: vadovavo Bendruomeniškumo stiprinimo projektui savivaldybėje, vedė LMS organizacijos pristatymus mokyklose.

Pavasarį, karantino metu, nuotoliu būdu Lietuvos mastu vadovavo projektui ,,Pilietis namuose“: organizavo konkursus, protmūšius, diskusijas. Mokinė aktyviai dalyvauja LMS nacionalinės valdybos veikloje. Valdybos nare yra jau antrą kadenciją.

Daniela Luniova – EURODESK tinklo savanorė. Taip pat savanoriavo nešališko politikos stebėsenos tinkle ,,Žinau, ką renku“. Šiais metais mūsų rinkiminės apylinkės kandidatams į Seimą organizavo debatus.

Be to, Daniela yra Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos Mokinių savivaldos prezidentė bei Mokyklos tarybos narė, padeda organizuoti tradicinius mokyklos renginius.

Džiaugiamės, jog mokinė organizuoja įvairius prasmingus susitikimus, diskusijas, skatina, kad aktyviausi miesto mokiniai įgytų lyderystės įgūdžių.