Kalėdiniai skaitiniai (2020-12-15)

Kalėdos – stebuklų metas, didžiausia ir svarbiausia metų šventė. Jos nekantriai laukiame visi: vaikai ir suaugę, dideli ir maži, turtingi ir vargšai. Kiekvienais metais visi laukiame kažko nepaprasto, gražaus. Stebuklo laukimas mus skatina tapti geresniais, atidesniais artimam ir vienišam, būti pakantesniais šalia esantiems. Mes stengiamės daryti gerus darbus, prisiminti tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų dėmesio.

2020 m. gruodžio 11 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai su mokytoja Dalia Česnulevičienė ir mokytoja Vita Dūdėnienė surengė „Kalėdinius skaitinius“ Visagino socialinių paslaugų centro seneliams. Popietės metu mokiniai skaitė pasakojimą apie pasirengimą Kalėdoms, deklamavo Salomėjos Neries eilėraštį „Senelės pasaka“, dainavo Advento ir Kalėdų dainas. Mokiniai susidomėję klausė senelių, ko jie labiausiai laukia Šventų Kalėdų proga, kokių dovanų labiausiai laukia, ko trokšta. Artimai pabendravę ir išgirdę vienišų senelių mintis, mokiniai suprato, kaip svarbu prisiminti šalia esančius, daryti gera. Trečiokai pagamino seneliams Kalėdinius atvirukus, kuriuos išdalino Socialinių paslaugų darbuotojai. Seneliai įdėmiai klausėsi mokinių, popietės pabaigoje patys padainavo trečiokams. Susitikimas buvo nuoširdus ir be galo prasmingas.