Sveikiname Kęstutį Jatulionį! (2020-12-31)

Gruodžio 30 d. Visagine įvyko iškilmingas šventinis renginys ,,Mano miestas – Visaginas“, kuriame pagerbti ir apdovanoti miesto gyventojai, šiemet pripažinti geriausiais iš geriausių įvairiose veiklose.

Džiugu, kad Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos kūno kultūros vyr. mokytojas Kęstutis Jatulionis, 2000 m. mokykloje įkūręs pulkininko Prano Saladžiaus šaulių 9 – osios rinktinės Visagino 5– ąją kuopą, nominuotas ,,Už pilietiškumo sklaidą“.

Mokytojas Kęstutis per 20 veiklos metų parengė ne vieną dešimtį mūsų mokyklos jaunųjų šaulių, atstovavusių Lietuvai įvairiose tarptautinėse varžybose bei Baltijos šalių žaidynėse.

Be to, mūsų mokyklos jaunieji šauliai kasmet Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga mokyklos bendruomenei dovanoja prasmingą patriotinį renginį – „Rikiuotės konkursą“. Šio renginio metu jaunieji šauliai paruošia 5–10 klasių komandas pasirodymui, kur komandos demonstruoja sukinių, žygiavimo, sinchroniško judėjimo, rikiuotės komandų vykdymo įgūdžius bei dainuoja žygio dainas.

Labai svarbu ir tai, jog beveik nė vienas patriotinis renginys mieste neapsieina be aktyvaus jaunųjų šaulių dalyvavimo. Mokytojas Kęstutis Jatulionis sugeba taip nuteikti jaunimą, kad jie noriai dalyvauja miesto renginiuose: atžygiuoja į iškilmių vietą su Šaulių sąjungos ir Lietuvos vėliavomis, eina garbės sargybą, taip parodydami, kad jaunieji visaginiečiai yra pasirengę ateityje tapti uoliais Tėvynės gynėjais.

Džiaugiamės, kad mokytojo rezultatyvus ir kruopštus kasdienis darbas, pilietinės iniciatyvos, buriančios ne tik mokyklos, bet ir miesto mokinių bendruomenes, yra įvertinti.