Kvietimas dalyvauti pilietinėje akcijoje ,,Laisvės skambutis“ (2021-01-12)

Jau aštuntąjį kartą Lietuvoje rengiama akcija kartu su Krašto apsaugos savanorių pajėgomis ypatingo jubiliejaus – 30 metų proga kviečia visuomenę prisiminti mūsų herojus stebint paruoštus vaizdo įrašus ir dalyvaujant inicijuotoje akcijoje „Laisvės skambutis“.

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinė mokykla irgi kviečia į šią akciją įsijungti mokyklos bendruomenę. Norime paprašyti skambinti savo artimiesiems ar kitiems sausio įvykiuose dalyvavusiems žmonėms ir padėkoti už jų drąsą bei ryžtą. Pokalbių vaizdo įrašus ar įvykių dalyvių nuotraukas su pokalbių aprašymais įkelsime į mokyklos ,,Facebook“ puslapį naudodami grotažymę #LaisvėsSkambutis.

Labai labai kviečiame mokinius būti pilietiškais ir pasiteirauti savo tėvelių, senelių bei giminaičių – tikrai atsiras dalyvių, kurie sausio įvykių metu budėjo prie Televizijos bokšto, prie Parlamento ar Kaune saugojo Juragių ir Sitkūnų retransliacijos stotis. Siūlome paskambinę šiems žmonėms padėkoti už apgintą laisvę ir paprašyti papasakoti ryškiausią prisiminimą iš sausio įvykių.

Įrašus ar įvykių dalyvių nuotraukas su pokalbių aprašymais prašome siųsti el. paštu: asta.bauraite@visaginoziburys.lt