Sausio 13-osios minėjimas (2014-01-20)

Kaip ir kasmet, taip ir šįmet mokykloje paminėta Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena. Mokiniai iš pat ryto rinkosi į klases, kur uždegė žvakutes ir, išsiaiškinę, ką simbolizuoja neužmirštuolės žiedas, patys gaminosi juos iš spalvoto popieriaus ir segėjo visą dieną, taip pagerbdami Sausio 13-osios aukų atminimą.

O štai ,,Žiburio“ jaunieji šauliai sausio 12 d. dalyvavo Vilniuje vykusiame tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime ,,Gyvybės ir mirties keliu,“ skirtame Sausio 13-osios aukoms atminti. Kaip teigia jaunieji šauliai, nors distancija nuo Antakalnio kapinių, kur ilsisi Laisvės gynėjai, iki Televizijos bokšto ir netrumpa, bet, jaučiant bendrystę su visais ir žinant kilnų tikslą, bėgti buvo nesunku. Džiugu, jog Sausio 13-osios minėjimas mokykloje tampa ne tik gražia tradicija, bet ir telkia mokyklos bendruomenę, ugdo patriotiškumą.