Dešimtokai dalyvavo bandomuosiuose ePUPP (2021-03-25)

Kovo 15–19 dienomis ,,Žiburio“ mokyklos dešimtokai dalyvavo bandomuosiuose ePUPP (pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas) bei užsienio kalbos (anglų) mokėjimo lygio nustatymo teste (elektroninis nuotolinis vykdymas).

Vis dar nežinant, ar artimiausiu metu mokiniai galės sugrįžti į mokyklą, buvo labai svarbu pasiruošti galimam scenarijui, jog šiais mokslo metais ePUPP gali vykti nuotoliniu būdu. Jei taip nutiktų, labai svarbu žinoti, ar namuose esanti technika tinkama. Džiugu, kad visų dešimtokų namuose turimi kompiuteriai ,,atlaikė išbandymą“, vykdytojai sėkmingai išbandė vykdymo elektroniniu nuotoliniu būdu instrukcijas, o patys mokiniai, atlikę bandomąsias užduotis, galėjo objektyviau įsivertinti savo pasiruošimą tikrajam žinių patikrinimui. Lietuvių kalbos ir matematikos mokytojai dalyvavo mokymuose, kuriuose gavo praktinių įgūdžių, kaip taisyti darbus NŠA pateiktoje platformoje. Vėliau, vadovaudamiesi Tvarkos aprašu, išbandė elektroninį vertinimą ir vertino mokinių atliktus bandomuosius darbus. Tai irgi svarbus pasiruošimo tikrajam žinių patikrinimui etapas. Bandomojo ePUPP rezultatai bus paskelbti balandžio pradžioje sistemoje ,,KELTAS“.