VISAGINO „ŽIBURIO“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS TREČIOKAI PRIEŠ PATYČIAS INTERNETE (2021-03-25)

2021 m. kovo 24 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3b klasėje vyko netradicinė klasės valandėlė „Trečiokai prieš patyčias internete“. Klasės valandėlę organizavo ir vedė 10a klasės mokinės Gerda ir Kristina. Dešimtokės mokiniams papasakojo, kaip saugiai elgtis internete, kokią informaciją galime talpinti socialiniuose tinkluose, o kuri informacija yra asmeninė, todėl turime ją saugoti ir nesidalinti.

Trečiokai sužinojo, kodėl socialiniuose tinkluose, įvairiose interneto svetainėse negalima rašyti netinkamų komentarų, žinučių apie kitus asmenis, kur būtina kreiptis, gavus įžeidžiančią žinutę, kokių veiksmų imtis. Klasės valandėlės metu dešimtokės surengė viktoriną, kurioje mokiniai galėjo pasitikrinti žinias. Ši užduotis mokiniams ypač patiko. Dėkojame 10a klasės mokinėms Gerdai ir Kristinai už įdomią veiklą klasės valandėlės metu.