STEAM veiklos 4b klasėje ,,Mes už saugų internetą“ (2021-04-02)

Elektroninės patyčios vyksta internete ar kitoje virtualioje erdvėje, kuomet tyčiojamasi elektroniniais laiškais, žinutėmis, pokalbių svetainėse, socialiniuose tinkluose, taip pat naudojant mobiliuosius telefonus.

Šiuo metu tai labai aktualu, nes daug laiko, vykstant mokymuisi nuotoliniu būdu, praleidžiame prie kompiuterių, planšečių, mobiliųjų telefonų.

Mokiniai sužinojo daug naujo ir prisiminė saugų elgesį internetinėje erdvėje. Dėkojame 10a klasės mokinėms Danielai, Glorijai-Kotrynai, Viktorijai už įdomią pamoką ir viktorinos klausimus.

Apibendrindami įgytas žinias, ketvirtokai piešinėliais, vaizduodami draudžiamuosius ženklus kaip negalima elgtis internete, sukūrė darbų parodą PADLET lentoje.