Integruota savaitė „Šventų Velykų belaukiant“ (2021-04-02)

Šventos Velykos – svarbiausia pavasario šventė. Tai gamtos pabudimo, Kristaus prisikėlimo ir, žinoma, margučių šventė. Paskutinę savaitę iki Pavasario atostogų Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai ir mokytoja Dalia Česnulevičienė skyrė Velykoms. Per įvairias STEAM veiklas mokiniai aiškinosi Velykų papročius ir tradicijas, sužinojo, kaip Velykoms ruošdavosi senovės lietuviai, kokių tradicijų laikosi trečiokų šeimos.

2021 m. kovo 30 d. Zoom platformoje vykusios integruotos muzikos ir lietuvių kalbos pamokos metu mokiniai susipažino su Velykų papročiais ir tradicijomis, klausėsi velykinių dainų.

2021 m. kovo 31 d. klasės valandėlės metu mokiniai aptarė Velykų papročius savo šeimoje, sužinojo, kodėl šiuos papročius puoselėjame, perduodame iš kartos į kartą. Mokiniai piešė savo šeimose išlikusias Velykų tradicijas.

2021 m. balandžio 2 d. mokiniai susipažino su margučių dažymo technikos įvairove, mokėsi marginti margučius dekupažo technika.

Nuotraukos fotogalerijoje.