Dalyvavimas projekte ,,Saugiausia klasė 2014“ (2014-01-31)

Mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte ,,Saugiausia klasė 2014“. Šio projekto tikslas – siekti, kad mokiniai išmoktų saugiai elgtis kelyje bei gebėtų, atsitikus eismo įvykiui, teisingai reaguoti. Pateikdami paraišką mokiniai taip pat įsipareigojo projekto metu nepakliūti į eismo įvykius, nevažiuoti kartu su neblaiviais suaugusiaisiais, mokytis eismo taisyklių ir teikti pirmąją pagalbą bei parengti knygelę ,,Mūsų klasės saugaus elgesio taisyklės“.

Pirmieji mokymai – tai susitikimai su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino komiteto atstovais bei šios organizacijos savanoriais. Mokymų metu septintokai sužinojo, kaip reaguoti nutikus nelaimei kelyje, kaip elgtis, kol atvyks pagalba. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai mokėsi bintuoti, dėti įtvarą esant lūžiui. Raudonojo kryžiaus savanorės, pasitelkusios muliažą, parodė, kaip daromas dirbtinis kvėpavimas bei širdies masažas. Mokiniai dabar jau žino, kad laiku ir teisingai suteikta pagalba gali išgelbėti gyvybę. Esame dėkingi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino komitetui už suteiktas žinias. Beje, mokinius ypač nudžiugino iš Raudonojo Kryžiaus draugijos atstovų dovanos - įdomios pratybos. Su jomis numatyta dirbti kitų projekto užsiėmimų metu.