Sveikiname konkurso finalo dalyvę (2021-04-28)

Balandžio 12 – 14 d. jau 26-ąjį kartą buvo organizuotas respublikinio konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ II etapas. Konkurse, šįkart organizuotame nuotoliniu būdu, galėjo dalyvauti 9–12 klasių mokiniai, kurie domisi Lietuvos gynybos ir saugumo politika, Lietuvos kariuomene, jos istorija, svarbiausiais įvykiais, įtakingiausiomis asmenybėmis.

Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė, padedant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai bei Kauno technologijos universitetui. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai išbandė savo jėgas šiame pilietiškumą ugdančiame konkurse, o Danielai Luniovai, 10 a kl. mokinei, pavyko pasiekti finalą, į kurį atrenkama iš visos respublikos 30 mokinių, geriausiai, tiksliausiai ir greičiausiai atlikusių užduotis. Dabar Daniela ruošiasi finalui, kuris vyks gegužės mėnesį. Palinkėkime jai didžiausios sėkmės!