TREČIOKAI IŠRADINGAI PRISTATĖ SKAITYTAS KNYGAS (2021-05-18)

Knyga – geriausias draugas, tai žinių ir įdomybių šaltinis. Šiandien šiuos žodžius įrodė Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai ir mokytoja Dalia. Skaitytų knygų pristatymui trečiokai ruošėsi labai atsakingai visą savaitę. Dieną pradėjome Ginto ekologine, gamtos taršos tema. Berniukas parodė, o vėliau, naudodamasis pagamintais knygos veikėjais, pristatė skaitytą knygą. Buvo labai įdomu.

Trečiokė Milana su savo mama Rima mokiniams pristatė knygą apie indėną Kukį. Net tikrą indėnišką karūną pasigamino ir užsidėjo.

Safija ne tik papasakojo apie savo knygą „Auklė siaubūnė“, bet ir gitara skambino valsą. Kaip tikrame naujos knygos pristatyme didžiulėje koncertų salėje. Visi draugai jai plojo.

Arnas pavirto šuniuku, Žydrūnė Alisa, Vera Elfe ir nuvedė mus į nuostabų rašytojų sukurtą pasakų pasaulį. Kiti mokiniai taip pat buvo išradingi, kas sklandžiai skaitė įdomią ištrauką, kas pats įdomiai pasakojo.

Mokytoja Dalia pristatydama skaitytą knygą „susirgo“ ir papasakojo mokiniams apie drakonligę, aprašytą skaitytoje vaikų knygoje.

Penktadienio pamoka pavyko, nes meilė knygai ir kūrybai mus nuvedė į nepaprastą knygų pasaulį