Konkurso ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?” finalas (2021-05-18)

Gegužės 13 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko respublikinio moksleivių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalas. Į jau 26 kartą organizuojamą renginį buvo pakviesti 30 atrankinį etapą sėkmingai praėję mokiniai. Mūsų mokyklai ir miestui garbingai atstovavo Daniela Luniova, 10 a kl. mokinė.

Finalininkai varžėsi Lietuvos kariuomenės istorijos (nuo XIII a. iki šių dienų), ginkluotės, karinės politikos ir saugumo klausimų, įtakingiausių su kariuomene susijusių asmenybių veiklos labirintuose. Viso finalo metu nepakako tik žinių. Reikėjo ir greitos reakcijos bei nemažos dalelės sėkmės klausimų traukime. Ir nors šį kartą nepavyko pasiekti superfinalo, atmintyje liko geros emocijos, patirti nauji įspūdžiai, turiningai praleistas laikas. Renginio metu pavyko įgyti naujų žinių, susipažinti su įdomiais žmonėmis, išgirsti daug pozityvių minčių, skatinančių nesustoti, eiti pirmyn, tobulėti.