Vasara ne tik atostogų metas – tai ir puikus laikas įgyti naujų žinių (2021-08-30)

Mūsų mokyklos mokytoja Astra dalyvavo Erasmus plius mokymuose Lenkijoje Liublino mieste. Drauge su partneriais iš Lenkijos, Vengrijos, Kroatjos, Rumunijos, Slovėnijos, Slovakijos, Ukrainos susipažino su kūrybiniais metodais, padedančiais didinti projektų viešinimą ir sklaidą.

Mokymų metu sužinota daug naudingų dalykų: nuo išradingų idėjų kaip paskelbti žinią apie vykdomą projektą iki veiksmų, viešinant projekto rezultatus ir naudą. Kokybiškas projekto viešinimas sustiprina organizacijų, jų įgyvendinamų projektų pridėtinę vertę, parodo kas atlikta įgyvendinant projektus, kokios  problemos sprendžiamos. o sklaidos strategija ir efektyvūs sklaidos metodai gali užtikrinti, kad besidomintieji galėtų lengvai susipažinti su tuo, kas buvo sukurta ir pagaminta.

Jei norite sužinoti daugiau spauskite nuorodą: https://brodo.to/2VZuhpv