INTEGRUOTA LIETUVIŲ IR ANGLŲ KALBŲ PAMOKA „KUR LANKEISI? KĄ PAMATEI? KĄ SUŽINOJAI ŠIĄ VASARĄ?“ (2021-10-03)

2021 m. rugsėjo 24 d. Visagino „Žiburio” pagrindinės mokyklos 4b klasėje vyko integruota lietuvių ir anglų kalbų pamoka „Kur lankeisi? Ką pamatei? Ką sužinojai šią vasarą?“. Veiklą organizavo mokytojos Dalia Česnulevičienė ir Žana Latyšovič. Pamokoje siekta, kad mokiniai sklandžiai, kūrybingai ir įdomiai papasakotų draugams savo vasaros atostogų įspūdžius, taisyklingai ištartų anglų kalbos garsus, analizuodami aplankytos vietovės ar šalies pavadinimus.

Mokiniai, pasinaudodami nuotraukomis, vaizdo filmukais, parsivežtais suvenyrais, dalijosi vasaros kelionių įspūdžiais. Per šią pamoką jie gavo daug įdomios ir išsamios informacijos apie draugų aplankytas Lietuvos vietas, Latviją, Graikiją, Italiją, net aplankytą negyvenamą salą, pamatytus gyvūnus, patirtus nuotykius.

Mokiniai gebėjo taisyklingai anglų kalba ištarti paraidžiui aplankytų vietovių pavadinimus ir įtvirtinti taisyklingą anglų kalbos garsų tarimą. Pamoką lydėjo mokinių šypsenos ir patirta sėkmė.