Mokytojai irgi mokosi (2021-10-05)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos informacinių technologijų ir matematikos mokytoja Anastasija Muchajeva spalio 2-3 d. dalyvavo dviejų dienų kompiuterininkų stovykloje MicroBit, kur tobulino STEAM ugdymo kompetencijas. Čia bendraminčių būryje buvo kuriami darnaus vystymosi tikslais paremti elektroniniai prototipai ir aptariamos STEAM integracijos per visų dalykų pamokas.

„Tai buvo nuostabus savaitgalis, kai galėjau turiningai bendrauti, pasisemti  patirties, bandyti, klysti, mokyti(s), tobulėti, prisiminti fiziką, konstruoti, modeliuoti, improvizuoti ir patirti atradimo džiaugsmą. Domiuosi pedagoginėmis naujovėmis, kad mūsų mokyklos vaikų ugdymas būtų novatoriškas ir šiuolaikiškas,“ – pasidalijo savo įspūdžiais mokytoja.

Linkime mokytojai kūrybinės ugnelės įgyta patirtimi dalijantis su savo mokiniais. Tegul ir juos aplanko atradimo džiaugsmas.