Integruota pamoka 3a klasėje ,,Mūsų medžiai“ (2021-10-11)

Spalio 7 dieną 3a klasėje vyko tiriamoji integruota pamoka ,,Mūsų medžiai", kurią vedė mokytojos Renata Skukauskienė ir Dovilė Nikitina. Pamokos metu mokiniai pasaulio pažinimo žinias siejo su daile. Prisiminę medžių skirstymą, žinomų medžių pavadinimus, susipažino su dar pamokose nenaudotomis priemonėmis - anglimi ir sangvinu. Sužinoję kaip jomis piešti, mokiniai virtualiai nusikėlė į mokyklos kiemą. Trečiokai tyrinėjo kieme augantį medį, jo kamieno, lajos, šakų formą bei jų augimo kryptį, mėgino tai perteikti popieriaus lape eskizuodami medį sangvinu bei anglimi.

Šią piešimo techniką mokiniai bandė pirmą kartą, todėl buvo daug naujų patirčių, atradimų ir džiaugsmo. Nuo šiol medžiai trečiokų piešiniuose atrodys tikroviškiau.