Kai šypsotis ima moliūgai... (2021-11-05)

Spalio 29 dieną mokykloje 5-10 klasių mokiniai šventė Heloviną. Renginį organizavo Mokinių taryba. Savo klasėse mokiniai turėjo susikurti šventę Helovino tema, parodai pagaminti Helovino moliūgą. Jau iš pat ryto mokiniai rinkosi į mokyklą vienas už kitą baisesniais kaukių veidais, šiurpą keliančiais kostiumais, o mokyklos kiemelis netrukus tapo nusėtas nepaprastai gražiais moliūgais. Klasėse ant suolų, langų ,,apsigyveno“ įvairios šiurpios būtybės. O po pamokų prasidėjo tikra Helovino šventė.

Kūrybiškumas ir fantazija liejosi per kraštus, kiekviena klasė stengėsi atrodyti kuo originaliau. Vyresnieji žiūrėjo siaubo filmus, jaunesnieji  suruošė smagią popietę. Vieni sukūrė šiurpius personažus, kiti   suruošė teminį vakarėlį  ,,Laiškas vorui“. Pirmiausia rašė laišką vorui iš žurnalų ir laikraščių, vėliau – vyko žaidimas ,,Monstro dovana“. Pagaliau  po diskotekos išsiskirstė  namo.

Smagu, kad klasės noriai ir aktyviai susiorganizavo šventę ir linksmai prieš atostogas atsisveikino su mokykliniais rūpesčiais...

Nuotraujos fotogalerijoje >>>