Įdomi patirtis Utenos maisto pramonės sektoriniame praktinio mokymo centre (2021-12-05)

Gruodžio 1 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos 9 a ir 10 a kl. mokiniai lankėsi Utenos maisto pramonės sektoriniame praktinio mokymo centre. Šis jaunimo pažintinis mokomasis renginys – tai Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro projekto ,,Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“ (Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-01-0001) viena iš veiklų.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su automechaniko, konditerio, mėsos pjaustytojo ir dešrų formuotojo, sūrių gamintojo ir formuotojo, šaltkalvio-remontininko profesijomis. Smagu tai, kad mokiniai galėjo praktiškai išbandyti šios profesijos veiklas.

Renginio pabaigoje mokiniai skanavo pačių pasigamintų produktų, džiaugėsi labai draugiškais mokytojais ir nepaprastai svetingu mokymo centro direktoriumi, kuris rado laiko mums organizuoti ekskursiją po praktinį mokymo centrą.