Sveikiname IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados laimėtojus (2021-12-12)

Gruodžio 8 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada (savivaldybės etapas). Olimpiados dalyvių laukė rimti išbandymai: pirmoji užduotis – etnokultūros pažinimo testas, kurį sudarė rašytiniai, vaizdu ir garsu pateikti klausimai, antroji užduotis – vaizdinis mokinio etnokultūrinės veiklos ir raiškos pristatymas su komentarais. Šiandien mokyklą pasiekė geros naujienos. 5-6 klasių grupėje I vietą laimėjo 5a klasės mokinė Ūla Dubakaitė, III vietą užėmė taip pat 5a klasės mokinės Aušrinė Gudaitė, Elinga Nastajutė ir Viltė Tajevskytė. 7-8 klasių grupėje pirma buvo 7a klasės mokinė Miglė Zakarkaitė, o jos klasės draugė Gerda Reginytė užėmė II vietą. 9-12 klasių grupėje I vietą laimėjo 9a klasės mokinys Laurynas Glaska, II vietą užėmė 9a klasės mokinė Marija Kaleničenko, o 9a klasės mokinė Viltė Šedbaraitė buvo trečia. Nuoširdžiausiai sveikiname laimėtojus su gražiomis pergalėmis.