Gera daryti gera (2021-12-20)

Visagino ,,Žiburio” pagrindinės mokyklos 9 a klasės mokinys Mindaugas Kaziukonis mokyklos mokinių savivaldos veikloje aktyviai dalyvauja nuo 2019 m.: 2020–2021 m. m. tapo Mokyklos tarybos pirmininko (prezidento) pavaduotoju, o nuo 2021 m. lapkričio 29 d. -Mokinių tarybos pirmininku (prezidentu). Nuo 2019 m. Mindaugas yra Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės Visagino 905 kuopos jaunasis šaulys. Kaip jaunasis šaulys yra labai aktyvus, išlaikęs 3 pakopų kursus. Mindaugas, kaip patyręs jaunasis šaulys, organizavo pažintinį žygį Visagino jauniesiems šauliams.

Minėtas mokinys aktyviai dalyvauja mokyklos gyvenime, pavyzdžiui, pradinukams nuotoliniu būdu vedė prevencinę veiklą patyčių prevencijos tema ,,Praleisk progą pasityčioti“. Mindaugas labai stengiasi siekti kuo geresnių akademinių rezultatų: 2020–2021 m. m. miesto technologijų olimpiadoje užėmė I vietą ir atstovavo miestui respublikinėje technologijų olimpiadoje. Daug laiko ir jėgų mokinys skiria tinkamam mokyklos atstovavimui Lietuvos moksleivių sąjungos Visagino mokinių savivaldos Vadovų klubų susirinkimuose, aktyviai teikia pasiūlymus, idėjas bei jų sprendimo būdus, domisi ir stengiasi paįvairinti, pagerinti miesto mokinių bendruomenės gyvenimą. Taip pat dalyvauja ir aukštesnės institucijos veikloje – LMS rengiamuose vadovų klubuose. Mindaugui yra artimos savanorysės idėjos – iki karantino mokinys yra savanoriavęs ,,Maisto banko“ bei ,,Padėk man“ akcijose, todėl jis tikrai pelnytai tapo nominacijos ,,Gera daryti gera“, skirtos Draugystės savaitei, nugalėtoju mieste. Nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai siekti užsibrėžtų tikslų!